سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 

 

 

چرا شیعه

واقعاً چرا شیعه ؟ چرا علی (علیه السلام) ؟ چرا فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) ؟ چرا امام حسین (علیه السلام) ؟ چرا اهل بیت ؟ و خیلی از چرا های دیگر که خود نیز جای چرا دارد.

امروزه می بینیم که وهابیون تمام تلاش خود را در بدنام کرد شیعه بکار می برد و برای اینکار از ترفندهای زیادی استفاده می کند . مانند گذاشتن القابی مانند مجوس ، رافضی ، خائن به دین پیامبر اسلام و خیلی از القاب دیگری که وقتی خودمان           می شونیم شاخ در می آوریم ، چه برسد به اینکه قائل به اینچنین القابی باشیم و آنها با گذاشتن این القاب بر روی شیعه قصد دارند ذهن مخاطبان خود را منحرف می کند.

ویا همچنین با متهم کردن به اقداماتی که خود نیز از آن بی خبریم ، چه برسد به این که انجامش دهیم مانند تحریف ایجاد کردن در قرآن کریم ، مقام حضرت علی (علی السلام) را از مقام پیامبر بالا دانستند و به خاطر آن جبرئیل را خائن در وحی الهی دانستن و میگویند ما عقیده داریم جبرئیل به جای آن که رسالت را بر حضرت علی (علی السلام) نازل کند اشتباها بر حضرت پیامبر ( صلی الله علیه و آله و سلم) نازل کرد و بخاطر همین حضرت علی (علی السلام) پیامبر نشد و همچنین ما با سجده کردن برروی مهر برای خدا شریک قائل می شویم ، و خیلی از تهمت های دیگر که هر کدام جای بحث به خود را دارد .

واقعاً چرا وهابیون تلاش بر بدنام کردن شیعه دارند ، آیا این خود نیز دلیلی بر حقاینیت شیعه نیست ؟!

 در شماره بعدی منتظر مطالب و خبرهای واقعی درباره ی این موضوع باشید .

  • کلمات کلیدی : مذهب
 • نوشته شده در  یکشنبه 86/11/21ساعت  12:16 عصر  توسط صور اسرافیل 
    نظرات دیگران()


  لیست کل یادداشت های این وبلاگ
  کفر نعمت از کفت بیرون کند
  ولع سیاسیون
  رهبر چگونه باشد خوب است؟
  سکوت جمهوری اسلامی جهت دار است
  زخمی تر از مسیح!
  منتظری تیر در کمان بود
  و باز هم
  از امروز تا دیروز
  غدیر راست بود یا دروغ؟
  سهم ما در نسل کشی صعده
  موسوینگ، سبزینگ، فیلترینگ
  از همون بچگی مخم کار میکرد
  دزدان عمامه به سر
  نذورات برای نیمه شعبان
  [عناوین آرشیوشده]
   
   
  \ >
   
  \